Blogas

Kaip balti debesys sužaliuoja

Foto galerija, pasakojanti istoriją apie žiedą su istorija. Tikri burtai - visai žemiški ir paprasti.

Kategorija: 

Makro fotografija telefonu

Noriu visiems pasiūlyti pigų ir paprastą būdą, kaip nufotografuoti ypač mažus objektus mobiliuoju telefonu. Prireiks durų akutės (taip, tos, per kurią galima pažiūrėti, kas už durų pasislėpęs), truputį fantazijos ir, žinoma, telefono.

Kategorija: 

Kampas darbui

Pagaliau, pagaliau! Ilgai planuotas ir svajotas, savom rankom įrengtas, - vis meiliai paglostant, galvą vis pakraipant - dirbtuvių kampelis sunoko, kartu su rudeniu.

Kategorija: 

Žvynuoti padarai

Žuvys, driežai ir gyvatės, krokodilai ir varanai, iguanos ir gekonai, vėžliai ir skujuočiai, baziliskai ir drakonai, ir uodegomis pliaukšinčios undinės. Plaukiantys, ropojantys ir skraidantys. Realūs ir ne visai. Visi panašūs viena savybe - visi žvynuoti. 

Kategorija: 

Senoviška simbolika naujovišku vardu

"Gyvenimo gėlė" - modernus vardas, duotas archajiškam simboliui, kuris sutinkamas daugelyje senovės civilizacijų. Jis sudarytas iš persidengiančių vienodo dydžio apskritimų, išdėstytų vienodais atstumais taip, kad sudarytų raštą, primenantį gėlytes su šešiais žiedlapiais.

Kategorija: 

Žalvarinis mėnulis

Antras mano bandymas su žalvario skarda. Šįkart idėją pasigrobiau iš brolių latvių paveldo. Tiksliau pakabutį mėnuliuką atradau Valdžio Celmo knygoj Baltų raštai ir ženklai, o vytos vielos karoliukus iš kraštų pridėjau nuo savęs.

Kategorija: 

Lašas jūros

Pasiilgau jūros. Gal iš to ilgesio patraukė prie gintarų, o gal tiesiog knietėjo išbandyt naują medžiagą. Kaip ten bebūtų, sumeistravau pakabuką su dideliu, pusiau skaidriu, pusiau matiniu gintaru.

Kategorija: 

Išsikalinėjimai, galvosūkiai ir kitos pramogos

Išbandžiau ranką su žalvario skarda. Pakaitinau degikliu ir pakalinėjau truputį. Iš pradžių atrodė, kad bus sudėtingiau negu įsivaizdavau, bet paskui pasidavė.

Kategorija: 
Užsiprenumeruoti RSS - Blogas
Go to top