Apie

Sveiki. Mano vardas Alma. Juvelyrika – mano darbas ir hobis jau beveik 10 metų, bet einu šiuo keliu neskubėdama, todėl atradimų ir amato paslapčių užteks dar ilgam. Kviečiu keliauti su manim.

Gyvenu Vilniaus pakrašty – kur miestas susitinka su gamta. Kai pritrūkstu idėjų, visada žinau, kad tiesiausias kelias link įkvėpimo veda per pušyną, palei ežerą, per aukšta žole apaugusias pievas. Grįžtu nešina formom, spalvom, kvapais ir garsais. Ir dirbtuvėlėj gintaras varva kaip liepų medus, o stiklas stingsta rasos lašais ant žalvario smilgų. 

Mėgstu knygas. Kartais skaitau po kelias vienu metu. Žinau, negalima taip. Bet šitaip svaigu kartais, kai susipina viskas – senovinė mitologija ir fantastiniai romanai, istorija ir etnografija, gamtos mokslai ir poezija…

Turbūt taip ateina ženklai, kuriems nereikia žodžių, kad kalbėtų. Tie patys, kuriuos protėviai raižė, drožinėjo, audė ir piešė, bet kartu ir kiti, kitokie, kitaip pamatyti ir suprasti. Dėlioju juos vieną ant kito, kol burtai krenta ant blizgaus metalo paviršiaus. 

Rytais skubu rašyt dienoraštį. Kartais ant popieriaus, kartais – ant rago. Kad sapnai virstų tikrove, o tikrovė sapnais. O vakare bandau išgirsti muziką, primenančią miško ošimą ir laukų vėjus. Ir saulės ratas sukasi.