Asmeniniai užsakymai

Užsisakyti originalų papuošalą asmeniškai – visai paprasta. Reikės bent apytikrės vizijos kokio papuošalo norite ir kelių minučių užklausai išsiųsti.

Žemiau esančioje formoje įrašykite kokį papuošalą norite užsisakyti (žiedą, auskarus, pakabuką, etc), taip pat keletą detalių: gal apsisprendėte iš kokio metalo bus gaminamas? Ar bus akmenų? Ar užsakymas skubus?

Jeigu tiksliai žinote ko norite (gal net turite eskizą?) – puiku! Bet nebūtina skubėti su detalėmis. Pirmas laiškelis – tik kontaktui užmegzti.

Įrašykite savo telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, pažymėkite kuriuo būdu Jums patogiau derinti detales. Ir laukite žinutės arba skambučio.  Jei gyvenate Vilniuje arba galite atvykti

  Galime susitikti Jums patogiu laiku ir gyvai aptarti idėją. Užtruks iki pusvalandžio, kartu nusipiešime eskizą, aptarsime technines detales, gamybos terminą ir kainą, jei reikia – suderinsime primatavimų laiką ir vietą.


  Jei gyvenate ne Vilniuje

  Ne bėda! Galima viską suderinti paštu. Pagal nupasakotą idėją nupiešiu ir atsiųsiu eskizą, jei idėja tiks – suderinsime kainą, terminą ir visa kita.

  Užsakant žiedus reikės žinoti tikslų dydį.


  Avansas ir įsipareigojimai

  Avanso prašysiu kai dirbinys bus gaminamas iš aukso ir / ar brangiųjų akmenų. Taip pat jeigu dirbinys bus gaminamas pagal detalų užsakovo projektą.

  Jei dirbinys bus kuriamas iš sidabro, o projektas mano kūrybos – avansas nebus reikalingas.

  Jei apsigalvosite ir atšauksite užsakymą jau pradėjus gaminti dirbinį, avansas nebus grąžinamas.


  Terminai

  Įprastas užsakymas užtruks apie mėnesį. Jeigu reikės užsakyti akmenis – ilgiau.

  Skubus užsakymas derinamas priklausomai nuo dirbinio sudėtingumo. Reiktų pasilikti bent dvi savaites, bet labai norint – stebuklai kartais vyksta.


  Kai norisi „kažko tokio“, bet nežinia ko

  Rašykite arba paskambinkite vis tiek. Gal tiesiog maloniai pasikalbėsime, o gal kartu atrasime tą „kažką“.