Pristatymas

Siuntimas Lietuvoje – NEMOKAMAS

Prekės siunčiamos Lietuvos paštu kaip registruota pirmenybinė siunta. Siuntinys paruošiamas ir išsiunčiamas per 1 – 2 darbo dienas po apmokėjimo. Pristatymas dažniausiai užtrunka apie 2 darbo dienas (prieš šventes ilgiau). Pašto darbuotojas siuntinuką paprastai atneša į namus. 


Pristatymas nurodytu adresu Vilniuje – 5 €

Šis pristatymo būdas leidžia rinktis apmokėjimą pristatymo metu.

Gavusi užsakymą susisieksiu su Jumis telefonu, kad suderintume Jums patogų laiką ir vietą. Pirkinį pristatysiu tą pačią arba sekančią darbo dieną.

Jei manote, kad suderinti laiką gali būti sudėtinga, apsvarstykite galimybę rinktis siuntimą paštu. 


Skubi siunta autobusu Lietuvoje – 5 €

Prekės siunčiamos per Vilniaus autobusų parko siuntų tarnybą dažniausiai pasiekia gavėją tą pačią, labai retais atvejais – sekančią dieną. Keliauja tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais.

Siuntinys paruošiamas ir išsiunčiamas per 1 dieną po apmokėjimo. Tai greičiausias iš visų pristatymo būdų. Rekomenduoju jį rinktis prieš šventes, arba jeigu būtinai norite gauti pirkinį kuo greičiau.

Atlikę apmokėjimą gausite patvirtinimą paštu, o siuntiniui iškeliavus – SMS su tiksliu laiku kada siunta pasieks tikslą.

Dėmesio! Rinkdamiesi šį būdą kruopščiai suveskite telefono numerį – informacija apie siuntą ateis SMS žinute. Taip pat pasitikrinkite ar jūsų miesto ar miestelio stotis teikia siuntinių pasaugojimo paslaugą. Jei neteikia (taip dažniausiai būna mažesniuose miesteliuose), būkite pasirengę atsiimti siuntą nurodytu laiku.

Siuntimas į užsienį – 5 €

Prekės siunčiamos Lietuvos paštu kaip registruota pirmenybinė siunta. Siuntinys paruošiamas ir išsiunčiamas per 1 – 2 darbo dienas po apmokėjimo. Pristatymo laikas priklauso nuo šalies ir kitų niuansų. Suteikiamas siuntinio numeris, kurio pagalba galima sekti siuntimo progresą.


Dėmesio!

Rinkdamiesi prekes atkreipkite dėmesį, kad ne visi dirbiniai yra pagaminti. Kai kurie bus gaminami tik gavus užsakymą. Juos nesunkiai atskirsite iš prierašo „Išankstinis užsakymas“.

Jeigu matote, kad dirbinys yra (prekės aprašyme parašyta „likutis 1“ arba daugiau), bet užsakote kitokį dydį arba daugiau dirbinių negu nurodyta, taip pat pailgės užsakymo įvykdymo laikas.

Jeigu nežinote ar patikusį dirbinį galima užsakyti, arba tiesiog norite pasitarti – nedvejodami skambinkite arba parašykite elektroniniu paštu.